Sipariş ve Teslimat

Siparişinizi 0 507 859 32 59 nolu bilgi ve sipariş hattımızı arayarak veya sitemiz üzerinden verebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Web sitemizde Kredi kartı, Banka Havale/EFT' si ve Kapıda Ödeme olmak üzere 3 türlü ödeme seçeneği bulunmaktadır. Seçtiğiniz ürünleri sepete ekleyip ödeme sayfasına ulaştığınızda her seçenek ile ilgili bilgiler ekrana gelecek ve ödemenizi yapabileceksiniz. (ödeme seçenekleri ile ilgili daha fazla bilgi. >>)

Havale/EFT Ödemeleri

Ödemenizi isterseniz banka yolu ile Havale/EFT yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş sonunda banka hesap numaralarımız ekrana gelecektir

Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra eft/havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.

Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde siparişiniz 3 iş günü içerisinde, eft/havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişinizin hangi aşamada olduğunu kargolama sonrası e-posta adresinize gönderilen Barkod numarası ve linkten takip edebilirsiniz.