Ödeme Seçenekleri

Siparişinizi 0 507 859 32 59 nolu bilgi ve sipariş hattımızı arayarak veya sitemiz üzerinden verebilirsiniz.

Web sitemizde Kredi kartı, Banka Havale/EFT'si ve Kapıda Ödeme olmak üzere 3 türlü yöntem bulunmaktadır. Seçtiğiniz ürünleri sepete ekleyip ödeme sayfasına ulaştığınızda her seçenek ile ilgili bilgiler ekrana gelecek ve ödeme şeklini oradan yapabileceksiniz.

Ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgiliyi aşağıda bulabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

BebegimMagnetleri.com sitesinden verdiğiniz siparişlerinizin ödemesini tüm bankaların kredi kartı ile online olarak yapabilirsiniz.

Banka Havale/EFT' si İle Ödeme

Ödemenizi isterseniz banka yolu ile Havale/Eft yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş sırasında kasada Banka Havale/EFT seçeneğini seçtiğiniz banka hesap detayları ekrana gelecektir.

Kapıda Nakit Ödeme

Ödemenizi ürünlerimizi teslim alırken gelen kargo görevlisine nakit olarak elden verebilirsiniz. Bunun için sipariş esnasında ödeme seçeneklerimizden Kapıda Ödeme' yi seçmeniz yeterlidir.

Kapıda Nakit Ödeme seçeneğinin 8 TL ekstra bir maliyeti vardır. Bu maliyet kargo firmasının tahsilatı sizden alıp bize iletmek için geçen süreçler karşılığı aldığı hizmet bedelidir.

Not:Kapıda ödeme seçeneği ile yapılmış olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınacaktır.